خدمات مالیاتی

شرکت داریا بهروش با بهره گيري از متخصصان امور ماليات به كليه اشخاص در زمينه تنظيم لوايح مالياتي و حضور در مراجع حل اختلاف ياري مي رساند . لازم به ذكر است دفاع از حقوق موديان با استفاده از خدمات افراد متخصص و صاحب نظر صورت مي پذيرد و شامل كليه مراحل زير خواهد بود :

تهیه و تنظیم اظهارنامه عملکرد سالانه

تکمیل اظهارنامه مالیاتی خیلی کار مشکلی نیست ولی مستند سازی و رعایت اصول اجرایی قوانین و بخشنامه های مالیاتی با مبالغ مندرج در اظهارنامه فرایند اصلی تشخیص مالیات را رقم میزند. تیم خدمات مالیاتی در این بخش کارنامه یکساله امور مالی شما را بر پایه معیارهای ماموران مالیاتی هنگام صدور برگ تشخیص تهیه و تنظیم می کند به طوری که قابلیت دفاع در هیاتهای مالیاتی را داشته باشد.

تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده

همه فعالان اقتصادی مشمول نظام مالیات بر ارزش افزوده نیستند. اداره مالیات بر ارزش افزوده طبق فراخوان مشخصی مودیان مالیاتی را مشمول این قانون نموده است. مشکل بزرگ در سیستم ارزش فزوده زمانی بوجود می آید که تکالیف مهم آن از جمله اظهارنامه ۳ ماهه یا انجام نشود و یا انجام آن به تعویق بیفتد. و مشکلات بعدی نوع گزارش خرید و فروش و احقاق حقوق اعتبار مالیاتی است. این بخش هم در خدمات مالیاتی داریا بهروش بر اساس اصول خاصی قابل اجراست.

تهيه و تنظيم و ارسال اطلاعات معاملات فصلي موضوع ماده ۱۶۹ قانون مالياتهاي مستقيم

این بخش از تکالیف مالیاتی بطور مستقیم به قانون مبارزه با پولشویی ارتباط دارد.در این سامانه کلیه معاملات و مراودات پولی کالایی و خدمات داخلی و خارجی باید گزارش گردد. عدم گزارش بطور اصولی در این سامانه باعث ایجاد تناقض در سامانه های دیگر مالیاتی مانند مالیات بر ارزش افزوده و مالیات عملکرد می شود. اگر احساس می کنید در این بخش نیاز به کمک در تنظیم گزارشات دارید پیشنهاد می کنیم از خدمات مالیاتی صورت معاملات فصلی ما استفاده کنید.

تحریر دفاتر پلمپ قانونی

تحریر دفاتر قانونی با افزایش مراجعه بازرسین مالیاتی در سالهای اخیر همانند دوره های قبلی امکان پذیر نیست. منظور اینکه در گروه بندی جدید سازمان امور مالیاتی وقتی کسب و کار شما در گروه اول قرار  بگیرد مکلف به دریافت و تکمیل دفتر روزنامه و کل می باشد.این دفاتر باید بصورت روزانه ثبت شود تا در زمان بازرسی ماده ۱۸۱ با صورتمجلس دفاتر نانوشته مواجه نشوید. تحریر بهنگام دفاتر قانونی در بخش خدمات مالیاتی توسط تیم تخصصی اجرا می گردد.

اخذ مفاصاحساب مالیاتی ماده ۲۳۵

یکی از مهمترین اسناد دولتی که می تواند در دیگر فعالیتهای اقتصادی ناجی شما باشد مفاصاحساب مالیاتی است که باید مطابق ماده ۲۳۵ قانون مالیاتهای مستقیم اخذ شود. پیگیری این فرایند در بخش خدمات مالیاتی پرشین حساب توسط کارشناسان با تجربه اجرا می شود که می توانید در صورت تمایل این فرایند را به آنها بسپارید.

انجام دادرسی مالیاتی جهت دفاع از حقوق  اشخاص در هيئت هاي حل اختلاف مالياتي

 

 

خدمات مرتبط با خدمات مالیاتی

خدماتی که در حوزه خدمات مالیاتی به شما ارائه می شود

.